آراد برندینگ

مهره چپگرد و راستگرد | ارزانترین مرکز فروش پیچ و مهره

Cheapest bolts sales center

پیچ و مهره ها به دو دسته ی کلی چپگرد و راستگرد، تقسیم می شوند.

عموم پیچ و مهره ها، راست گرد هستند ولی در برخی دستگاه ها باید از پیچ و مهره چپ گرد استفاده کرد. حال دلیل این امر چیست؟

برخی دستگاه ها و قطعات هستند که به صورت چرخان می باشند و البته به راست می چرخند. اگر در این قطعات از پیچ و مهره راست گرد استفاده کنند، بعد از طی زمانی باز می شوند در صورتی که پیچ های چپ گرد حتی محکم تر نیز می شوند. برخی از این دستگاه ها مانند، چرخ اتومبیل، پنکه، قلاویز، برخی قطعات در صنایع مختلف و…

قیمت این پیچ ها بر اساس نوع آن ها ارزیابی می شود ولی شما می توانید با مراجعه به مراکز ما در سطح شهر، ارزانترین اقسام و مدل های پیچ و مهره را مشاهده کنید.

contact-bolts

خرید عمده مهره به بهترین قیمت

تولید کنندگان انواع مختلف مهره ها در سطح کشور، این قطعه را با جنس ها و سایز بندی ها و مدل های گوناگونی تولید کرده و روانه ی بازار می کنند.

در برخی از مراکز فروش عمده نیز برای خریداران فراهم گردیده است. همان طور که آگاهید قیمت خرید عمده بسیار مقرون به صرفه است و اگر فرد مدام با انواع مهره ها سر وکار دارد و نیاز دائمی به این قطعه دارد پس بهتر است به طور عمده کالای خود را تهیه کند تا هم وقت کم تری برای خرید صرف کند و هم هزینه ی کمتری بپردازد.

در شرکت ما، به طور دائمی، خرید عمده انواع مهره ها با بهترین قیمت صورت می پذیرد و شما می توانید برای گرفتن مشاوره در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

Left nut production plant

 کارخانه تولید کننده مهره چپگرد

مهره ها نیز همانند پیچ ها، اغلب راست گرد هستند اما وظیفه ی مهره ها حمایت پیچ است تا پیچ محکم تر در جای خود قرار بگیرد و گاهی برای راحت بستن پیچ هم از آن استفاده می شود.

بیشترین کاربرد مهره ها مربوط به مهره های شش گوش است  اما انواع دیگر نیز در شرایطی کارآمد هستند.

انواع مهره ها شامل این موارد است:

  1. مهره شش گوش
  2. مهره سر بسته
  3. مهره خروسی
  4. مهره واشر دار
  5. مهره چهار گوش
  6. مهره بشکه ای
کارخانه های تولید کننده مهره چپگرد، همه ی انواع مهره ها طبق نیاز مصرف کننده را تولید کرده و با قیمت مناسب عرضه می کنند.

بازار فروش انواع مهره در تهران

اگر شما ساکن تهران هستید، می توانید با مراجعه به مراکز فروش، انواع و اقسام مهره ها را در بازار مشاهده کرده و پس از ارزیابی، اقدام به خرید نمایید. تنوع بالای مهره ها در بازار تهران، کار را برای مصرف کنندگان بسیار راحت کرده است.

نمایندگی های مختلف فروش در تهران، همواره بخش زیادی از نیاز کشور به پیچ و مهره های صنعتی را رفع می کنند و حتی محصولات خود را به کشور های همسایه نیز صادر می کنند. برخی از این قطعات با کیفیت بالایی که دارند، در میان رقیبان خارجی خود در حال رقابت هستند

قیمت روز انواع پیچ و مهره چپ گرد و راست گرد

موادا ولیه و سایز پیچ و مهره ها تاثیر زیادی در قیمت آن ها گذاشته و گاها، روکش هایی که برای افزایش مقاومت پیچ و مهره در نظر گرفته می شود، قیمت آن را بالا می برد. با این حال افراد زیادی تمایل به خرید قطعه ی مقاوم تر دارند حتی با قیمت بیشتر.

ما برای شما لیستی از قیمت روز انواع پیچ و مهره چپ گرد و راست گرد را، تهیه کرده ایم و می توانید با مشاهده ی مدل های گوناگون به همراه قیمت های اعلام شده، برای خرید تصمیم گیری نمایید.

لازم به توضیح است که قیمت ها به طور مرتب دچار نوسان می شوند و حتما از جدیدترین قیمت ها آگاهی پیدا کرده و سپس  اقدام به خرید نمایید برای سهولت در این کار می توانید با نمایندگی های ما تماس برقرار نمایید تا به کمک شما بیایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی تلگرام: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش پیچ و مهره چپ گرد 4

خرید و فروش پیچ و مهره چپ گرد

سایت ای پیچ در زمینه خرید و فروش انواع پیچ و مهره چپ گرد فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ