آراد برندینگ

مرکز فروش پیچ و مهره برنجی

مرکز فروش انواع پیچ و مهره برنجی به سراسر کشور انواع پیچ و مهره های برنجی را پخش و ارسال می کند این مرکز فروش با استاندارد های جهانی پیچ و مهره انواع پیچ و مهره برنجی را دارا می باشد به دلیل خاصیت زده زنگی این محصول فروش ویژه ای را کسب نموده است.

انواع پیچ و مهره برنجی

پیچ و مهره برنجی دارای انواع مختلفی مانند:

Supplier of all kinds of brass beads

پیچ و مهره برنجی

فروش این پیچ و مهره ها به صورت عمده و خرده،مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. پیچ و مهره های برنجی که از جنس برنج ساخته شده اند دارای انواع و اقسام متفاوت هستند. در تولید این مهره ها از روی و مس استفاده می کنند. هر چه ترکیب این مواد بیشتر شود در تیره و روشن شدن مهره ها تاثیر می گذارد.

contact-bolts

در شکل های استوانه ای ،گرد و چند ضلعی تولید و ساخته می شوند پیچ و مهره های برنجی در استاندارد های مختلفی تولید می شوند این پیچ و مهره ها در گرید ها و متریال های مختلفی ساخته می شوند پیچ و مهره های برنجی در صنعت های مختلفی کاربرد دارد در صنعت های که امکان رطوبت آنها بیشتر است بیشترین استفاده را دارد

فروش پیچ و مهره برنجی

ما به عنوان مرکز فروش پیچ و مهره های برنجی هم اکنون در حال فعالیت هستیم. فروشگاه پیچ و مهره های برنجی اقدام به فروش آنها در انواع مختلف با قیمت های مناسب کرده است. برای اطلاع از آخرین قیمت ها و انواع آنان نیز می توانید از سایت فروشگاه ما بازدید کنید. یا از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از نحوه قیمت ها و خرید آن آگاهی یابید که آماده پاسخگویی شما عزیزان هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی تلگرام: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پیچ و مهره برنجی 3

قیمت خرید پیچ و مهره برنجی

پیچ و مهره برنجی در انواع مختلف و مدل های گوناگون و کاربردی در انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ