آراد برندینگ

نمایندگی فروش پیچ و مهره خیابان قزوین

نمایندگی فروش پیچ و مهره خیابان قزوین انواع پیچ و مهره صنایع مختلف را در بازار عرضه می کند قیمت پیچ و مهره های خیابان قزوین در این نمایندگی بسیار مناسب می باشد نمایندگی فروش پیچ و مهره های خیابان قزوین به صورت عمده و خرده از طریق این سایت اقدام به فروش انواع مختلف پیچ و مهره کرده است پیچ و مهره های درخواستی خود را از خیابان قزوین از طریق این نمایندگی تهیه نمایید.

نمایندگی فروش پیچ و مهره خیابان قزوین

پیچ و مهره خیابان قزوین

پیچ و مهره های خیابان قزوین دارای انواع گریدها و  متریال های مختلفی می باشد به صورتی که هر نوع پیچ و مهره برای هر صنعتی لازم داشته باشید را در پیچ و مهره خیابان قزوین پیدا می کنید که اغلب تولید کنندگان بزرگ دارای نمایندگی اصلی پخش در این منطقه ھستند صنایع پیچ و مھره خیابان قزوین تھران بورس اصلی پخش انواع پیچ و مھره ھای صنعتی مصرفی صنایع نفت و گاز، صنایع ساختمانی، ماشین سازی و صنایع سنگین می باشد.

نمایندگی فروش پیچ و مهره خیابان قزوین 2

این گروه صنعتی تولید کننده اصلی انواع استاد بولت و اتصالات لوله و فلنج پیچ و مھره ھای شش گوش در گرید ھای آھنی و در سایز ھای مختلف می باشد. ارائه مشاوره مھندسی قبل از فروش و قبل از تولید در جھت انتخاب متریال مناسب، آبکاری مناسب و ابعاد مناسب توسط مھندسین مجرب در این زمینه جزو خدمات اصلی این مجموعه صنعتی می باشد.

کاربرد پیچ و مهره های خیابان قزوین در صنایع:

 

نحوه خرید پیچ و مهره خیابان قزوین

نمایندگی فروش انواع پیچ و مهره های خیابان قزوین برای راحتی کاربران خود از طریق اینترنتی هم فعالیت می نماید و در طول ساعات شبانه روز آماده ی پذیرش سفارشات در هر کجا که باشید می باشد و به تمامی نقاط ارسال می گردد برای خرید می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی تلگرام: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پیچ و مهره بلند

بازار انواع پیچ و مهره بلند

بازار انواع پیچ و مهره بلند بازار انواع پیچ و مهره بلند بازاری بسیار بزگ …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ