آراد برندینگ

قیمت فروش پیچ و مهره شش گوش

پیچ و مهره شش گوش یا آچارخور پر مصرف ترین نوع پیچ و مهره در صنایع آب و فاضلاب و ماشین آلات ھستند از آنجا که پیچ و مهره ھای شش گوش در صنعت معمولا برای تحمل بارھای نسبتا بالایی بکار گرفته می شوند انتخاب پیچ مناسب با کارکرد مورد نظر شما عامل اصلی در امنیت و کارایی پیچ محسوب می شود.

قیمت فروش پیچ و مهره شش گوش

پیچ و مهره شش گوش

پیچ و مهره شش گوش میزان تحمل بار و ویژگی های متفاوتی دارند این پیچ و مهره ها در سایز ھای متنوعی از سر و قطر ساخته می شوند. در انتخاب پیچ و مهره شش گوش متغیر ھای بسیار زیادی دخیل ھستند که از جمله جنس پیچ ، گرید و یا کلاس پیچ ، سایز سر پیچ ، قطر داخلی پیچ و از ھمه مھمتر کارکرد و منطقه ای که پیچ قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده از این پیچ در موارد رطوبت بالا پیچ شش گوش گالوانیزه گرم ، استنلس استیل و حتی پوشش زینک مناسب است زیرا این پیچ ھا مقاومت بالایی در برابر خوردگی و رطوبت دارند.

موارد کاربرد پیچ و مهره شش گوش در صنعت

قیمت فروش پیچ و مهره شش گوش 2

انواع پیچ های شش گوش

  • پیچ شش گوش آچارخور تمام دنده
  • پیچ شش گوش گل درشت 6914 DIN
  •  پیچ آچارخور شش گوش خشکه
  • پیچ شش گوش داکرومات

قیمت انواع پیچ و مهره های شش گوش

قیمت انواع پیچ و مهره شش گوش با توجه به جنس و متریال های آن ها متفاوت می باشد لیست قیمت انواع پیچ و مهره سر شش گوش را در سایت می توانید مشاهده کنید سایت ما بهترین نوع پیچ و مهره را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار میدهد و به فروش می رساند به صورت عمده و خرده می توانید از ما انواع پیچ و مهره های شش گوش را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی تلگرام: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پیچ و مهره بال اسکرو

شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال اسکرو

شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال اسکرو شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ