آراد برندینگ

قیمت فروش انواع پیچ و مهره صنعتی

پیچ و مهره صنعتی به تمامی پیچ و مهره های که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند پیچ و مهره صنعتی می گویند این پیچ و مهره ها در گرید ها و انواع مختلفی تولید می شوند پیچ و مهره ها برای بست قطعات صنعتی به هم در صنایع مختلف استفاده می شود .

قیمت فروش انواع پیچ و مهره صنعتی 2

پیچ و مهره صنعتی

هر یک از صنعت های مختلف پیچ و مهره مخصوص به خود را دارا بوده که داری شکل و جنس خاصی بوده و بسته به شرایط محیطی به کار برده شده دارای جنس های مختلف می باشد. و در پوشش های مختلفی از قبیل گالوانیزه ، فولادی ، آهنی ، داکرومات ، تفلون ، برنجی و… آبکاری می شوند. پیچ و مهره های صنعتی در استاندارد های جهانی پیچ و ممهره از جمله DIN, ISO , ASME , EN و ASTM ساخته و تولید می شوند و در متریال های مختلفی تولید می شوند تمامی پیچ و مهره ها که در کارگاه های مختلف تولید می گردند برای کار در صنعت های مختلف کاربرد دارند

نوع جنس پیچ و مهره صنعتی

جنس پیچ و مهره های صنعتی عمدتا از فلز می باشند و بسته به نوع و نیاز آنها در صنایع مختلف با آلیاژهای با مقدار مقاومت تعیین شده ساخته می شوند. در بیشتر مواقع نوع جنس پیچ و مهره بر حسب اعداد و حروف معتبر بین المللی بر روی گل پیچ حک می شود برای پی بردن به آلیاژ پیچ و مهره کافیست معنی اعداد و حروف درج شده بر روی آن را بدانید .

قیمت فروش انواع پیچ و مهره صنعتی

کاربرد پیچ و مهره صنعتی در صنایع :

 

قیمت انواع پیچ و مهره های صنعتی

قیمت فروش انواع پیچ و مهره های صنعتی بسته به صنعت مورد نیاز متفاوت می باشد فروش این پیچ و مهره ها به صورت عمده و خرده می باشد برای تهیه این نوع پیچ و مهره ها می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی تلگرام: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش پیچ خودکار

خرید و فروش پیچ خودکار

خرید و فروش پیچ خودکار پیچ های خودکار نوعی از پیچ هستند که برای ثابت …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ