آراد برندینگ

تولید کننده انواع پیچ و مهره گالوانیزه

چنانچه پیچ و مهره های فولادی و آهنی نسبت به رطوبت حساس بوده رطوبت سطح آنها اکسید می کند. بنابراین از پیچ و مهره گالوانیزه که مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت محیط دارند استفاده می شود.

تولید کنندگان انواع پیچ و مهره گالوانیزه این نوع از پیچ و مهره ها را در دو نوع گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید می کنند دلیل ایجاد تقسیم بندی انواع پیچ و مهره گالوانیزه، اعمال مراحل مختلف در پروسه تولید آنها می باشد. پیچ و مهره های گالوانیزه سرد و گرم دو پروسه جدا را جهت آبکاری طی می نمایند و خواص فیزیکی و شیمیایی آن ها در محیط های مختلف متفاوت با هم می باشد.

مزایای پیچ و مھره گالوانیزه گرم

در فرایند گالوانیزه گرم روی به داخل سطح فولاد نفوذ کرده و یک پوشش سطحی بسیار مقاوم را به بوجود می آورد بگونه ای که ایجاد خراش بر روی سطح پیچ و مھره ھا نیز آنھا را در معرض زنگ زدگی قرار نمیدھد. این پوشش از زینک یا روی از 35 الی 85 میکرون بسته به قطر پیچ و مھره متفاوت است.

تولید کننده انواع پیچ و مهره گالوانیزه 3

کاربرد پیچ و مهره گالوانیزه

استاندارد پیچ و مهرهای گالوانیزه

  • ISO
  • DIN
  • ASTM
  • ASME
  • EN
  • و…

تولید کننده انواع پیچ و مهره گالوانیزه

شرکت های تولید کننده انواع پیچ و مهره های گالوانیزه این نوع پیچ و مهره ها را در گرید ها و متریال های متنوعی ساخته و تولید می کنند تولید این نوع پیچ و مهره ها زیر نظر استاندارد های جهانی می باشد و با استحام بالا و کیفیت عالی ساخته و تولید می شوند این نوع پیچ و مهره ها بسته به جنس و کارایی آنها قیمت های متفاوتی دارند و در صورت خرید از نمایندگی های معتبر می توان به قیمت مناسب انواع آن را تهیه نمود در صورت نیاز به این نوع پیچ و مهره ها می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی تلگرام: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پیچ و مهره بال اسکرو

شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال اسکرو

شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال اسکرو شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ