پیچ و مهره گالوانیزه و قیمت نمایندگی

جنس انواع پیچ و مهره، کاربرد مختلف آنها را تعیین می کند. چنانپه پیچ و مهره های فولادی و آهنی نسبت به رطوبت حساس بوده  رطوبت سطح آنها اکسید می کند. بنابراین از پیچ و مهره های گالوانیزه که مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت محیط دارند استفاده می شود.
این نوع از پیچ و مهره در دو نوع گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید و در صورت خرید از نمایندگی های معتبر می توان به قیمت مناسب انواع آن را تهیه نمود.
دلیل ایجاد تقسیم بندی انواع پیچ و مهره گالوانیزه، اعمال مراحل مختلف در پروسه تولید آنها می باشد. بدین صورت که در تولید گالوانیزه سرد از محلول روی یا زینک با خلوص 92% استفاده می شود. در مقابل جهت تولید گالوانیزه گرم از یک لایه ذخیم روی بر روی سطح خارجی پیچ و مهره ها استفاده می شود. همین لایه ایجاد شده بر روی محصولات گالوانیزه آنها را از اکسید شدن در محیط مرطوب حفاظت می کند. پیچ و مهره ها با به تاخیر انداختن اثرات محیطی هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد. نمایندگی های مختلف پیچ و مهره های گالوانیزه را در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد. پیچ و مهره ها در صنایع نیروگاهها و سایر صنایع وابسته به نیروگاه ها بسیار مهم هستند. در ساخت اسکلت ها و پایه های خود نیروگاه و نصب چراغها و تابلو برقهای از انواع پیچ و مهره های آهنی ، پیچ و مهره فولادی ، پیچ و مهره استیل در اتصال قطعات به یکدیگر استفاده می شود. پیچ و مهره های مورد استفاده در صنایع برق و نیروگاهی دارای پوشش گالوانیزه سرد و با گریدهای معمول می باشد. این نوع از محصولات پیچ و مهره از قیمت بالایی برخوردار هستند. بدین جهت انجام خرید از مراکز و نمایندگی های معتبر ما را از انتخاب درست مطمئن می کند.

دیدگاهتان را بنویسید