فروش پیچ و مهره انکربولت

فروش پیچ و مهره انکربولت در  این سایت به صورت عمده و با نازلترین قیمت ممکن می باشد برای خرید پیچ و مهره انکربولت می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید .

پیچ و مهره انکربولت

انکربولت برای اتصال سازه ها و صفحات مختلف به بتن کاربرد داشته و از این رو باید جنس محکم و مستحکمی داشته باشند. انکر بولت نیز خود از شکل های متنوعی داشته که نوع معمول و پر کاربرد آن مفتول L مانند می باشد. پیچ و مهره  های انکربولت در استانداردهای ASTM ، DIN ، ISO ، ASME تولید و ساخته می شوند. پیچ و مهره های انکربولت در گرید ها و متریال های متنوعی شاخته و تولید می شود. انکر بولت ھا معمولا طبق استاندارد آمریکایی ASTM و در سایز 1 / 2 الی 4 اینچ تولید می شوند به صورت خود رنگ و یا گالوانیزه گرم تحویل می شوند. انکربولت طبق درخواست مشتریان می تواند از جنس استنلس استیل نیز تولید شود. انکربولت ھا چھار مشخصه دارند که در تولید و سفارش مدنظر قرار می گیرد. در صنعت ساختمان انکربولت برای اتصال صفحه ھای فلزی به پی ساختمان و بتن پی برای اتصالات فلزی استفاده می شود. پیچ و مهره انکربولت

کاربرد پیچ و مهره انکربولت

پیچ و مهره انکربولت کاربرد فراوانی در میان انواع پیچ و مهره داشته و کاربرد بالایی در میان صدها پیچ دارد. انکربولت ها کاربرد گسترده ای در صنعت های مختلف چون پل سازی،ساخت نیروگاه،صنعت ساختمان و … داشته و همواره مورد توجه سازندگان می باشد. پیچ و مهره انکربولت پیچ و مهره های انکربولت در تمامی فروشگاه های پیچ و مهره و اتصالات موجود می باشد این پیچ و مهره ها به دلیل نوع خاص آن در صنایع کاربرد فراوان دارند سایت ها و مراکز اینترنتی معتبری هستند که به خرید و فروش این اتصالات می پردازند برای تهیه این پیچ و مهره های انکربولت با استاندارد و کیفیت بالا به این مراکز معتبر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید