فروشگاه پیچ و مهره نفت و گاز

فروشگاه پیچ و مهره نفت و گاز انواع مختلف این پیچ و مهره ها را در سایز و گرید متفاوت و جنس مختلف دارا می باشد با مراجعه به این فروشگاه ها و یا سایت های اینترنتی این فروشگاه ها می توانید خرید خود را انجام دهید.
پیچ و مهره نفت و گاز

استاد بولت ها

  • استاد بولت جزء لاینفک بخش مکانیکال  تجهیزات  پالایشگاهی می باشد .
  • امروز فناوری تولید انواع پیچ های پالایشگاهی در ایران به حد مطلوب استاندارد رسیده است
  • و انواع استاد بولتها در استانداردهای B7 – Bm7 – B8 – B8m – L7 – L7m – B14  و … .
  • به همراه مهره 2H – 2Hm و واشرهای مربوطه در کشور تولید می شوند
  • و نقش مهمی در اتصال خطوط لوله ، تجهیزات سر چاهی ، شیر آلات و تجهیزات بازی می کنند .
مهره هایی که در این صنعت بکار می روند با نام مهره های شرکت نفتی در بازار پیچ و مهره رواج دارند و نسبت به بقیه مهره های شش گوش ضخامت و ارتفاع بیشتری دارند یا به اصطلاح گوشت دارتر هستند .  پیچ و مهره نفت و گاز

دو نوع رزوه پیچ و مهره نفت و گاز

میلی متر و اینچی که نوع اینچی آن ها متداولتر و دسترسی به آن آسانتر است .

پیچ و مهره نفت و گاز

پیچ و مهره های مورد استفاده در صنعت نفت و گاز از ارتفاع بلندتر نسبت به مهره های معمولی برخوردار می باشند این پیچ و مهره ها با نوع پوشش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . که شامل پوشش گالوانیزه گرم و پوشش روی نیکل و پوشش تفلون و…کاربرد دارد . هر یک از این پوشش ها مقاومت پیچ و مهره را در مقابل سرما و گرما و رطوبت و حرارت بالا می برد و از اهمیت بایی برخوردار می باشند البته ظاهراً پیچ و مهره های مصرفی درصنعت آب و فاضلاب با پیچ و مهره نفت و گاز شباهت هایی دارند با این تفاوت که در این صنف پیچ و مهره از گرید و سختی پایین تری استفاده می شود و چیزی که مورد اهمیت می باشد نوع پوشش آن است .چون پیچ و مهره ها در معرض رطوبت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید