آراد برندینگ

ساخت و تولید انواع پیچ و مهره گالوانیزه

سایت ای پیچ در زمینه خرید و فروش و ساخت و تولید انواع پیچ و مهره فعالیت دارد در این میان انواع پیچ و مهره گالوانیزه را تولید کرده و در بازار به فروش می رساند پیچ و مهره های گالوانیزه یکی دیگر از انواع پیچ و مهره ها می باشند که در برابر رطوب مقاوم می باشد.

پیچ و مهره گالوانیزه

پیچ و مهره ها با پوشش های متنوعی ساخته و تولید می شوند که به پیچ و مهره های که با پوشش گالوانیز آبکاری می شوند پیچ و مهره گالوانیزه می گویند. پیچ و مهره های فولای و آهنی در اثر عوامل طبیعی نظیر رطوبت بسیار آسیب پذیر بوده و سطح آنها به سرعت اکسید می شود. این اکسید باعث مشکل در باز و بست پیچ و مهره می شود اکسید شدن می تواند عمر مفید پیچ و مهره را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. از این رو از پیچ و مهره های گالوانیزه و یا دیگر پوشش ها در اکثر صنایع استفاده می شود. این پوشش ها با به تاخیر انداختن اثرات مخرب محیطی باعث کاهش قابل توجه هزینه های تعمیر و نگهداری می شوند.

ساخت و تولید انواع پیچ و مهره گالوانیزه 3

پیچ و مهره های گالوانیزه دو نوع پوشش دارد

  1. گالوانیزه سرد
  2. گالوانیزه گرم

کاربرد پیچ و مهره گالوانیزه

استاندارد پیچ و مهرهای گالوانیزه

  • ISO
  • DIN
  • ASTM
  • ASME
  • EN
  • و…

قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه

لیست قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه را می توانید در سایت ای پیچ مشاهده کرده و بهترین پیچ و مهره های گالوانیزه در گرید ها و متریال های متنوع را با قیمتی بسیار مناسب به صورت عمده و خرده تهیه نمایید قیمت انواع پیچ و مهره های گالوانیزه با توجه به نوع کاربردشان متفاوت می باشد ولی البته تمامی پیچ و مهره های شرکت ما از قیمتی مناسب برخوردار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی تلگرام: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پیچ و مهره بال اسکرو

شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال اسکرو

شرکت تولید انواع پیچ و مهره بال اسکرو در راستای تولید انواع پیچ و مهره …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ